Odchudzanie się a kompulsywne napady obżarstwa

Dzień dobry. Zainteresowały nas objawy, które występują u naszej koleżanki: strasznie schudła w bardzo krótkim czasie, a teraz zjada ogromne ilości jedzenia i w ogóle nie tyje. Nie wiemy czy to ma coś wspólnego, ale na jej ciele występują czerwone plamy. Czy moga nam Państwo powiedzieć co to może znaczyć ? Martwimy się o nią. Pozdrawiamy.

Dzień dobry,

Przyczyny mogą być zarówno somatyczne, jak i psychiczne. A bez osobistego badania, nikt nie może stwierdzić co dolega Państwa koleżance.
Może najlepiej porozmawiać z samą koleżanką, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, obawami ?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,

z tego co Pani pisze od razu nasuwa się diagnoza - anoreksja i/lub bulimia ale nie mogę postawic diagnozy po tak krótkim opisie sytuacji więc najlepiej porozmawiać z koleżanką, zaproponować jej pomoc.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk