Odchudzanie się o 3 kg

Witam mam 29 lat, 170 cm wzrostu 59kg. Pracuję na gospodarstwie rolnym chciałabym schudnąć 3kg tyle ważyłam 3lata temu 56kg. Ile powinna wynosić dieta kcal? nie zależy mi na szybkim chudnięciu. Cały dzień jestem w ruchu, zajmuje się malym dzieckiem jestem kobietą.

Dzień dobry.
Pani BMI - wskaźnik masy ciała wynosi 20,41. Jest to dla nas informacja, że Pani masa ciała mieści się w normie. Przy masie ciała 56 kg Pani BMI, będzie wynosiło ok. 19. Proszę nie schodzić niżej niż 56 kg, ponieważ może to grozić niedowagą i niedożywieniem. Zalecam zapoznać się z zasadami racjonalnego żywienia i wprowadzić je w swoje życie. Przy kaloryczności diety 1400-1500 (kcal) powinna Pani bezpiecznie schudnąć 3 kg.
Jeśli ma Pani jakieś pytania zapraszam do konsultacji ze mną (www.diet-coaching.xaa.pl)
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Redukcja masy ciała o 3 kg tak naprawdę może się odbyć wyłącznie dzięki aktywności fizycznej, którą Pani ma i nieco większej kontroli tego, co Pani zjada.Ale żeby poznać kaloryczność dotychczasowej diety i jej skład, zapraszam na konsultację.
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl