Odchudzanie się po ciąży

Witam jestem świeżo upieczoną mamusią. Ponad 2 miesiące temu urodziłam dziecko. Po ciąży został mi dość spory brzuch , chciałabym dostać rady jak schudnąć co jeść aby ten apetyt był mniejszy, dodaję że nie karmię piersią.

Wyeliminować produkty o wysokim indeksie glikemicznym powyżej 50-60 ( poczytać proszę w internecie !!! ). Ćwiczenia tak ale na początek cardio tzn bieganie, stepery itd. Za 2-3 m-ce ćwiczenia na brzuch. Pozdrawiam.