Odchudzanie u 22-latki

Witam , ważę 64 kg i mam 164 cm . Chciałabym szybko schudnąć ponieważ koledzy i koleżanki ciągle się śmieją ze mnie ,że jestem gruba. Proszę o pomoc..

Witam serdecznie!
Według BMI Pani masa ciała mieści się w normie. Zalecam wprowadzenie do diety zasad zdrowego żywienia oraz zwiększenie aktywność fizycznej w celu poprawienia kondycji i sylwetki. Polecam basen, siłownie, fitness, częste spacery. Spadek masy ciała nie powinien wynosić więcej niż 2-4 kg.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam, nie ma Pani nadmiernej masy ciala, ale jesli zalezy Pani na redukcji, niestety nie da sie jej uzyskac w sposob szybki, aby byla ona trwala. Zdrowa redukcja, to max 1kg na tydzien.
Jesli potrzebuje pani porady, zapraszam do kontaktu mailowego, bo.jestem z Olsztyna. Pozdrawiam

Witam, nie sugeruje szybkiego odchudzania się, gdyż jest ono niezdrowe i grozi efektem yoyo. Powinno się zaaplikować odpowiednią dietę dobraną dla Pani i do tego dołączyć ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu. Niestety diety nie da się uogólnić każda osoba jest inna i nie jestem w stanie Pani na pisać co i ile powinna Pani jeść bez dokładnego rejestru. W razie potrzeby ustalenia programu żywieniowego i pomocy w doborze ćwiczeń proszę o kontakt mailowy: anna.pietrasz@onet.pl