Odchudzanie u 34-latki

Mam problem ze schudnięciem 4 kilo, tylko tle bym chciała,nie mieszczę się w ubrania ,ważyłam 53 teraz 58 ,przy wzroście 156.lubię podjadać, stosowałam różne diety i nic.Mało piję wody, rano mogę nie jeść nic ale po południu zaczynam.Proszę mi pomóc, mam boreliozę .

Witam Panią!
Z tego co Pani pisze, od razu nasuwa mi się wniosek, że sposób Pani odżywia jest nieprawidłowy. Nie dostarczając rano organizmowi pożywienia popełniany jest podstawowy błąd w racjonalnym odżywianiu. Przydałoby się przeprowadzić u Pani szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Dlatego zachęcam do skorzystania z konsultacji dietetycznej u specjalisty np. online. Ustali Pani indywidualny program żywieniowy i nauczy zdrowo odżywiać się.
Serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam!