Odchudzanie u 47-latki

witam mam pytanie straciłam na wadze 3 kilogramy ale masa ciała jest taka sama

Witam Panią. Jeżeli podczas odchudzania kierowała się Pani zasadami racjonalnego odżywiania wraz z dodatkową aktywnością fizyczną, prawdopodobnie spaliła Pani część tkanki tłuszczowej oraz zbudowała masę mięśniową. Te dwa parametry wymieniły się miedzy sobą, dlatego nie widać zmian w masie ciała. Ubyło Pani tkanki tłuszczowej, a przybyło masy mięśniowej.

Pozdrawiam,
Monika Biziel

www.biziel.dobrydietetyk.pl

Dzień dobry!

Zachęcam do wykonania analizy składu ciała. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska