Odchudzanie ud i bioder a dyscyplina sportu

Jak odchudzić biodra i uda? Jakaś konkretne dyscyplina? A może dieta?
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Istnieją ćwiczenia, które wspomagają modelowanie tych partii ciała. Polecam artykuł:
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki
W kwestii diety proponuję:
- regularne spożywanie posiłków (5 w ciągu dnia)
- wybieranie pełnoziarnistych produktów zbożowych
- spożywanie pełnowartościowego białka w postaci chudego mięsa i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu
- unikanie kalorycznych dań i przekąsek : żywności typu fast food, słodyczy, paluszków, krakersów itp.
- stosowanie lekkostrawnej obróbki kulinarnej - gotowanie w wodzie, gotowanie na parze, pieczenie w folii

 Roma Wojtewicz

Zapraszam na Nordic Walking w każdą sobotę o godz. 10.00 do Myślęcinka. Jest to doskona forma ruchu, która modeluje naszą figurę. Poza tym w grupie zawsze jest większa motywacja.