Odchudzanie z brzucha i ud u 19-latka

Po schudnięciu 12 kilogramów w ciągu 3 miesięcy(dobry wynik?) został mi brzuch i uda. Serio, dla mnie brzydko to wygląda bo mimo to że tyle schudłem to cały czas czuje się gruby.. Czy ćwiczenia coś dadzą na tą skóre, czy tylko skalpel? :/

Witam serdecznie,

Skalpel to już ostateczność! Proszę nie tracić nadziei i ćwiczyć. Trening powinien być ogólnorozwojowy i angażować wszystkie partie ciała.

Jeżeli ćwiczenia nie pomogą są dostępne rożnego rodzaju zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej

Jeżeli nadal źle Pan będzie sie czuł w swoim ciele proszę zasięgnąć specjalistycznej porady czy warto poddać się operacji

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk