Odchudzanie z Naturhouse

witam jestem od 8 miesięcy na diecie naturhouse, przez jakiś czas waga spadała a w ciągu ostaniach 4 miesięcy stoi lub idzie w górę - odżywiam się wciąż tak samo jak wtedy jak waga spadała - czemu więc tak sie dzieje. Mam 35 lat Monika

Zatrzymanie wagi przy odchudzaniu to normalna reakcja organizmu, następuje to przy utracie 10-15% masy ciała, trzeba wtedy zwiększyć aktywność fizyczną oraz wprowadzić modyfikacje w diecie.

Witam!

Ciężko jest odpowiedzieć na zadane pytanie, ponieważ nie wiem jak wygląda Pani dotychczasowa dieta. Możliwe również, że popełnia Pani jakieś błędy żywieniowe.

Po przepisy i wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska