Odchudzanie z ud

Mam 18 lat 164 cm wzrostu i waze 70 kg mam pytanko jak schudnąć z ud jakoś tak w niedługim czasie , i w sumie z brzucha tez choc u mnie z brzuchem nie jest najgorzej bo Tańcze . bardzo prosze o pomoc

Witam serdecznie!

Niestety nie ma diety, która powodowałaby utratę tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała, np. z brzucha czy ud. W tej sytuacji, odżywiaj się zdrowo i skup się na ćwiczeniach na te partie ciała.

Szerokie biodra i uda to typowa cecha kobiet o gynoidalnym typie sylwetki.

ZALECENIA POKARMOWE DLA KOBIETY O GYNOIDALNYM TYPIE SYLWETKI

PLAN DIETETYCZNY POWINIEN OBEJMOWAĆ:
- koniecznie lekkie śniadanie, mało kalorii, a dużo składników
- konieczny wczesny lunch, aby utrzymać apetyt na wodzy
- konieczny lekki wczesny obiad
- wszystkie posiłki wysokobłonnikowe
- dieta bogata w warzywa
- unikanie przetworzonych produktów mlecznych - szczególnie połączenie z produktami mącznymi