Odchylenia w wynikach badania krwi u 26-latki

Dobrze się czuję, nie chorowałam.. wyniki badania krwi są jednak dziwne..zapisze odchylenia (norma): hemoglobina - 11,7 (12-16) hematokryt - 35 (37-47) za nisko neutrofile - 1,77 (2,5-7) nisko eozynofile - 11,3 (1-5) dużo!!! LUC%- 10,2 (0-2,5) dużo!! rozmaz...-tu najgorzej gran pałeczkowate - 5 gran. segmentowane - 37 (40-70) !! gran. kwasochłonne - 11 (1-5) !!!! limfocyty 32 limfocyty atypowe - 2 (ich chyba nie powinno być?) monocyty 13 (3-8) w monocytach obecne wodniczki

Mam radę (nie medyczną). Proszę powtórzyć Morfologie. Jesli sue powtórzy to proszę przemyśleć swoje zdrowie bo łatwo sie do niektorych objawów przyzwyczaić. Jeśli wyniki się powtarza Proszę zrobić poziom 25 Oh D3. Wydaje mi się że to może być jakas przewlekła infekcja a wtedy D3 tez wyraźnie będzie obniżona.