Odcinkowe zagęszczenie struktury kostnej biodrowych powierzchni stawowych
Witam! W opisie z rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego a-p i boczne jest napisane: Skrzywienie boczne w stronę prawą. Zwężenie przestrzeni miedzykręgowej L5-S1 i asymetrycznie przestrzeni miedzykręgowych L3-L4 i L4-L5 w częściach bocznych lewych. Odcinkowe zagęszczenie struktury kostnej biodrowych powierzchni stawowych w częściach przednich stawów krzyżowo-biodrowych. chciałam się dowiedzieć co to znaczy,gdzie dalej się z tym udać? proszę o pomoc!!

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Z opisanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Najprawdopodobniej konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.