Odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku u 31-letniej osoby

Witam, "Dyskretne odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku, poza tym bez istotnej patologii". Czy da sie jakims badaniem ustalic przyczyne tych zmian? Czy np niedokrwienie wyszlo by w MRI? Czy warto jeszcze jakies badanie zrobic?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jaki jest obraz kliniczny ale pomcne może być badanie płynu mózgowo-rdzeniowego, jednak dokładniej mógłbym się wypowiedzieć mając informacje o stanie klinicznym.