Odciski i odgnioty na dłoniach

witam.mam na dłoniach od 10lat każdy lekarzmowi ze egzema ale z tego co czytam nie mam pęcherzy z plynem ani mnie nie swędzi.robia mi się na dłoniach i stopach odciski jagbynp.od lopaty twarde takie gdzie ja nic nierobie prawie siedze w domu ipo tych odciskach biale skorki plamy które jak pekna nic niema zadnejropyy tylko skora jest i taak wszystkie palce nic nie swędzi wygląda tak jagby skora schodzila z rak i stop,zadne kremy nie pomagają masci.jak się zagoja rece to znowu odciski co tojest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty. Tylko takie postępowanie umożliwi postawienie konkretnej diagnozy i wdrożenie dalszego postępowania.