Odczucia na penisie podczas seksu

Mam takie pytanie co to moze byc ze czasami nie dam rady dojsc i moge robic to nawet przez godzine a niekiedy nic sie nie zmienia czuje sie tak samo i wgl ale wystarczy kilkanascie sekund zebym doszedl... I wtedy mam od samego poczatku takie dziwne uczucie na penisie od razu czuje takie uczucie jak przed orgazmem nawet wtedy kiedy partnerka mnie nie dotyka tylko podnieci...

Nie podał Pan okolicy zamieszkania, nie mogę wiec nikogo zaproponować.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com Poznań.