Odczucie oddawania moczu i stres

Witam. mam bardzo wielki problem z którym sobie nie radzę.mam 13 lat, chodze do gimnazjum. mam coś takiego ,ze w szkole czy Kościele nie moge usiedzieć w ławce, bo czuje takie coś jakbym sikała. przez to uczucie ciągle sie denerwuje i wierce. i poce. kiedy idę do łazienki to wkładki mam całe mokre od potu. czasem zużywam 5 wkładek higienicznych podczas jednego dnia w szkole. . jestem przez to tak zestresowana . dzieje mi się tak od kilku miesięcy codziennie. czy to jakieś zaburzenie psychiczne ?
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem są to objawy, które występują na tle nerwowym. Napisałaś, że najczęściej zdarza się to, gdy jesteś w szkole czy w kościele - czyli w sytuacjach, gdy przebywasz w dużej grupie osób. Zastanów się, czy boisz się wtedy czegoś?
Myślę, że warto, abyś powiedziała o swoim problemie rodzicom i skonsultowała się z psychologiem.
Pozdrawiam

Najlepiej byłoby, gdybyś opowiedziała o swoim problemie jakiejś bliskiej osobie dorosłej, swoim opiekunom czy rodzicom i poprosiła o umówienie na wizytę lekarską w celu sprawdzenia jakiego rodzaju podłoże mają Twoje dolegliwości.
Pozdrawiam