Odczucie silniejszego bicia serca u 15-latki

Witam ponownie mam pytanie Co do mojej corki 15 lat bedzie miala 3 stycznia i pare razy miala odczucie silniejszego bicia serca zrobilam jej badania krwi i na tarczyce terz bylam terz w szpitalu z niom i tam terz zrobili jej ekg i holter podlonczony byl pare godzin wyniki wyszly dobre lekarz podejzewa stress czy mogom byc takie objawy przy stressie puls byl na 125 potem zmniejszal sie czy terz moze byc tak przy dojzewaniu bo 1 miesionczka byla potem po 8 miesioncach dostala i znowu nie ma od 4 m

Lek. Katarzyna Szymczak

Stres może być orzyczyna, co do nieregularnych miesiaczek,w mlodym wieku przy pierwszych cyklach moga się zdarzyć takie długie odstępy. W razie niepokoju sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam