Odczucie zimna a zagnieżdżenie się zarodka

Witam staramy sie o dziecko z męzem w sobote kochalismy sie dzis przypada mi dzien owulacji czy to mozliwe aby oznaką prawidłowego zagnieżdżenia sie zarodka było to ze bardzo mi sie zrobiło zimno ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane uczucie zimna jest bardzo niecharakterystyczne. Nie ma takiej możliwości, by na podstawie tego objawu potwierdzić zagnieżdżenie zarodka.