Odczulanie na roztocza

Witam! Zaproponowano mi udział w bezpłatnym programie odczulania na roztocza. Zastanawiam się czy warto, gdyż czuję się dobrze, nie przyjmuję leków (pierwsza taka zima bez objawów) czekam na wyniki badań które określą jak duże jest moje uczulenie na roztocza. Chciałabym znać skutki uboczne podawania odczulających tabletek pod język. Również chcę wiedzieć czy podawanie tabletek wiąże się z tym, że tak samo jak leki od alergii powoduje ona przybieranie na wadze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jaki konkretnie preparat Pani zaoferowano. Trudno zatem jednoznacznie określić jakie mogą być potencjalne działania niepożądane. O szczegółach proszę zatem porozmawiać ze specjalistą alergologiem. Na pewno przedstawi Pani pełne informacje dotyczące leku i wyjaśni wszelkie wątpliwości.