Odczulanie na roztocza kurzu domowego

Dzień dobry, od stycznia odczulam się na roztocza kurzu domowego(szczepienia), równoczesnie męczy mnie wysypka (kilka chrost) na klatce piersiowej ktora czesto bardzo swedzi i powstaje uczucie ucisku na klatce. Jestem tez w trakcie terapii dotyczącej nerwicy. Chciałem zapytać czy wysypka moze byc wynikiem stresu czy bardziej wiązać ją z uczuleniem. Alergolog zapisał lek (clatra) ale niestety nie pomaga.

tak,moze.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza