Odczuwalne objawy w 4 dni po planowanym zapłodnieniu

Witam

Mam pytanie odnośnie objawów ciąży. Czy jest to możliwe, że już następnego dnia od planowanego zapłodnienia można mieć uczucie wzdęcia i ból podbrzusza, który utrzymuje się już cały tydzień?

Dodam, że za ok tydzień, czyli dwa tygodnie od stosunku, mam dostać okres tj 11.04.2010 r współżyłam 28.03.2010r.
Czy jest to ciąża, czy tylko ból spowodowany zbliżającą się menstruacją w przypadku, gdy nie dostanę okresu lecę po test, a może można go zrobić szybciej?
Pozdrawiam

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Jest bardzo mało prawdopodobne by dzień po zapłodnieniu odczuwać z tego powodu bóle podbrzusza, ponieważ nie jest to jeszcze czas implantacji zarodka i powiększania się macicy. Co również nie wyklucza zajścia w ciążę W tej chwili jest Pani na granicy czasowej wykrywania ciąży poprzez testy, dlatego w razie dalszej niecierpliwości, proponuję wykonanie testu po Świętach, będzie wtedy wynik bardziej wiarygodny.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o objawach ciąży.

Serdecznie pozdrawiam!