Odczuwalne pęcherzyki w jajnikach a ból przy siadaniu

Witam. Około rok temu byłam u gibekologa, przy usg pani doktor wykrywła u mnie pęcherzyki w jajnikach, teraz po tym roku przy siadaniu odczuwam taki lekki ból w lewym jajniku. Czy jest to związane z tymi pęcherzykami czy może pojawił się jakiś inny problem?

Takie dolegliwości raczej nie mają związku z jajnikami. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Ból związany z ruchem, związany z daną pozycją ciała ma raczej podłoże neurologiczne (np. związane z patologią w zakresie kręgosłupa).