Odczuwalny ból w prawej pachwinie

Dzień dobry, mam 45 lat i od kilku dni odczuwam ból w prawej pachwinie. Ból podobny do tego pod kolanami, jakby ktoś był słabo rozciągnięty i próbował zrobić głęboki skłon. Ból pojawia się bez wyraźnej przyczyny, trwa kilka godzin i znika. Następnie pojawia się ponownie. Identyczne bóle miałem już kilka miesięcy temu (wtedy w obu pachwinach, lub naprzemiennie), ale minęło więc zapomniałem o tym. Teraz pojawiło się znowu. Nie wiem, czy ma to znaczenie, ale czynnie uprawiam jazdę na rowerze.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który poprowadzi dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam