Odczuwam, że jestem szeroka

Mam bardzo poważny problem czasami wydaje mi się ze jestem zbyt szeroka od czego to zależy jak kocham się z moim chłopakiem to nie czuje nic czasami nie wiem czy to jest może dlatego przez śluz czy dlatego, że jestem szeroka. Mój chłopak czasami też mi mówi, że jestem głęboka i nie czuje nic kochając się ze mną nie rodziłam nigdy dzieci, ani nie miałam dużo chłopaków jestem z jednym od 4 lat czy jest na to jakiś sposób i dlaczego tak jest nie możemy kochać się normalnie z tego powodu i nie mamy przyjemności :((
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Brak przyjemności seksualnej w opisanej sytuacji może być spowodowane dużymi rozmiarami pochwy jak również osłabieniem mięśnie Kegla. Warto pamiętać, że pochwa jest narządem o dużej elastyczności i stan mięśni otaczających ma duże znaczenie na wielkość światła pochwy.
Aby poprawić jakość życia seksualnego można zastosować kilka metod.

Jedną z nich jest trening mięśni Kegla, gdyż to one zapewniają stan napięcia pochwy. Metody ćwiczenia tych mięśni są szeroko opisywane w internecie.

Dodatkowo oprócz zaangażowania mięśni Kegla podczas stosunku warto zastosować odpowiednie pozycje podczas których mechanicznie światło pochwy a szczególnie jej ujście zewnętrzne będzie ściśle obejmować penisa partnera.