Odczuwanie bólu i uciekanie stopy 10 lat po skręceniu nogi w kostce

Witam. 10 lat temu skrecilam nogę w kostce (prawa). Po tym wypadku odczuwam dziś bol który promieniuje do palców oraz do srostopia. Mam problem aby stanąć normalnie odczuwam wtedy bol. W chwili skręcenia nogi w kostce założono mi gips na 4 tygodnie. Po tym czasie zdjęto i nie było podjęte żadne leczenie ani zalecenia. Dziś niestety momentami stopa ucieka mi na bok.co powoduje bol. Smarowalam mascia dicloziaja. Ale skutek tego jest mizerny.co moge z tym zrobić.

Witam,
niestabilność stawu skokowego (prawdopodobna) jest wskazaniem do zabiegu operacyjnego. Proponuje wizytę u ortopedy i dalsze leczenie wg jego zaleceń.