Odczuwanie bólu kręgosłupa przy schylaniu się

Mam 43 lata i męczący problem z kręgosłupem. Przy siedzeniu nic nie odczuwam, natomiast jak wstaję, schylam się, podnoszę coś ból tak promieniuje, że uginają się pode mną nogi. Lekarz zlecił zdjęcie RTG i według niego nie ma na nim żadnych nieprawidłowości. Nie miałem żadnego wypadku ani urazu, jednak jest to na tyle poważne, że czasami prawie nie mogę chodzić, czuję, jakby ktoś od kręgosłupa puszczał prąd w kierunku nóg. Bardzo proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie badania rezonansu magnetycznego i kontakt z lekarzem (być może innym niż poprzednio) ortopedą lub neurologiem w celu ustalenia przyczyny. Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.