Odczuwanie bólu na środku lewej stopy

Od dwóch tygodni odczuwam w lewej stopie ból (tylko w lewej), który nasila się z momentem stawiania każdego kroku i poruszania tą stopą (podczas spoczynku ból jest minimalny, ale występuje). Ból jest zlokalizowany na środku stopy, a dokładniej środkowo-zewnętrznej części stopy (na powierzchni mającej styk z podłożem podczas chodzenia). Co to może być? sytuacja zdarzyła się pierwszy raz w życiu (mam 25 lat) Mogę chodzić, ale sprawia to duży dyskomfort.

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pan, czy doszło do urazu stopy. Jesli ból nie przejdzie lub będzie się nasilał- proszę skonsultować się z ortopedą, bez badania i zdjęcia RTG trudno cokolwiek wyrokować.