Odczuwanie bólu od pachy do biodra od 6. miesięcy
Witam. Od 6 miesięcy odczuwam ból z lewej strony od wysokości pachy do biodra ( uczucie jakby poraził mnie prąd) często drętwieją mi też ręce.Robiłem badania USG jamy brzusznej ( OK ); gastroskopie ( niewielkie zapalenie błony śluzowej). W kilejnym etapie zrobiłem rezonans części piersiowej kręgosłupa.(Na poziomie C7-Th-1 przepuklina m-k tylna szerokopodstawna z widocznym modelowaniem worka oponowego. Czy to może być przyczyną bólu i jeżeli tak to jak można to leczyć oraz czy należy wykonać inne badania.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję również wykonanie rezonansu magnetcznego odcinka lędźwiowego kręgosłupa (o ile nie był wykonywany). Objawy jakie Pan odczuwa mogą odpowiadać za drętwienie rąk, natomiast nie za bóle biodra (za wysoki poziom ucisku nerwów. Leczenie zachowawcze - fizjoterapia mogą jak najbardziej Panu pomóc i sugeruję kontakt z rehabilitantem.