Odczuwanie bólu po stłuczeniu stawu skokowego

Witam. Uprawiam sport. Najwięcej czasu poświęcam na bieganie i piłkę nożną. Miesiąc temu podczas meczu zawodnik uderzył mnie w kostkę, noga się wykręciła i poczułam straszny ból. Prześwietlenie na pogotowiu nie wykazało żadnych pęknięć kości, ani złamania tylko stłuczenie stawu skokowego. Po tygodniu przerwy wróciłam do gry, jednak uderzenie piłki zewnętrzną częścią stopy skutkuje mocnym bólem. Jakie mogą być przyczyny tego, że nadal odczuwam ból, chociaż zakończyło się leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej nie donoszą wystąpiło wyleczenie. Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.