Odczuwanie bólu wzdłuż nerwu trójdzielnego twarzy miesiąc po usunięciu zatrzymanej ósemki

Miesiąc temu usunęłam zatrzymaną górną ósemkę. Powstał suchy zębodół. Wciąż odczuwam ból wzdłuż nerwu trójdzielnego twarzy, w ranie jest dziura, przytyka mi ucho, a na języku pojawił się żółty nalot. Codziennie płuczę ranę solą fizjologiczną i szczotkuję zęby po każdym posiłku, ale nie ma poprawy. Chirurg zaleca jedynie cierpliwość. Co mogę zrobić aby zminimalizować ból? Zaznaczę, że jestem uczulona na kwas acetylosalicylowy.

Witam.
Jezeli faktycznie doszlo do wytworzenia sie suchego zebodolu to rana sama sie nie zasklepi, prosze jak najszybciej ponownie zasiegnac opinii chirurga. Prawdopodobnie zlecone zostanie zdj RTG. Przytykanie ucha jest prawdopodobnie wywolane obrzekiem okolicznych tkanek.