Odczuwanie bólu z prawej strony podbrzusza

Witam. Mam 25 lat dzisiaj caly dzien odczuwam bol z prawej strony podbrzusza. Zastanawiam sie czy to jajnik czy moze wyrostek. Bol nasila sie przy oddawaniu moczy i przy wykonywaniu niektorych ruchow. Raz jest mocniejszy a czasem wcale nie odczuwalny. Dodam ze od paru miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia. Co moze byc przyczyna bolu?

Piotr Pilarski

Aby odpowiedzieć na to pytanie konieczne jest zbadanie. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.