Odczuwanie dyskomfortu w uszach

Problem z uszami Witam serdecznie . Mieszkam w UK nie mamy tutaj dobrej opieki zdrowotnej dlatego muszę się poradzić . Od Ok 3 miesięcy mam poważne problemy z uszami , zaczęło się od "zapalenia " które leczyłam domowymi sposobami ( czosnek , olej ) nice z bólami ale się uspokoiło jednak wciąż coś się działo lub nawracało , siedziało , w nocy leciała maź lub krew ,często pałeczkami "czyszczę " gdyż swędzi . Od jakiegoś czasu odczuwam lekki ból/dyskomfort. Co to może być i co zrobić ? Dziękuje!

Trzeba pójść do laryngologa. Jeśli nie jest Pani zadowolona z opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii, zapraszamy do Polski. Tak czy owak, bez badania się nie da.