Odczuwanie jednostajnego szumu w głowie i uszach

Witam!Odczuwam szum w uszach "w głowie", ciągły, o jednostajny, od kilka lat - nie zwracam na to uwagi w ciągu dnia Słabiej słyszę na prawe ucho - to problem. Jako dzieciak miałam często anginy i zap. u. wew.(ostatnie 6 lat temu, trzy AB). Słaby ze mnie pacjent, bo nie potrafię określić, czy stroik słyszę lepiej za czy przed uchem, albo w którym miejscu, co zirytowało lekarza. Wizyta zakończyła się Cirrusem i zero info. Czy jest sens pójść z tym dalej, czy skoro jest const to darować sobie?

Ty jesteś dobrym pacjentem, to zły jest ten zirytowany lekarz. Zmień go. Ten lekarz zapomniał, że jego rodzina i on sam ma chleb dzięki twoim składkom zdrowotnym i dzięki temu że przyszłaś do niego właśnie. nie zgłaszaj się więcej do niego.