Odczuwanie lęku przez 31-latka

witam, nigdy nie byłem u psychiatry , jednak ostatnio zacząłem odczuwać zwiększony lęk, poczytałem trochę i wywnioskowałem że to fobia społeczna, odczuwam lęk od dziecka, od wypadku samochodowego, potrzebuję leku który umożliwi mi normalne funkcjonowanie, pracę, proszę coś poradzić. pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza