Odczuwanie nieprzyjemnego zapachu z ust, uczucie mdłości

Witam, mam 24lata. Od 2-3 tygodni mam nieprzyjemny zapach z buzi, jest to zapach kwasu i ten sam smak kwasu odczuwam w jamie ustnej. Od tygodnia towarzyszy mi coraz silniejszy ból brzucha z lewej strony w okolicy żeber. Apetyt coraz bardziej mi spada, mam częste uczucie mdłości, ale bez wymiotów i często towarzyszy mi ból głowy. Czuję się ogólnie osłabiona. Czy konieczna jest konsultacja u jakiegoś specjalisty? Czego mogą być to objawy?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
to mogą być objawy refluksu. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty.