Odczuwanie silnego kłucia w klatce piersiowej pod lewą piersią

Odczuwam silne klucie w klatce piersiowej pod lewa piersia. Zdarza mi sie to od dawna jesdnak dzisiaj stan ten utrzymuje sie od wielu godzin .Namniej odczuwalny jak pozostaje w pozycji stojacej a najsilniej w momencie wdechu. Co powinnam zrobic?

Aleksander Ropielewski

Należy zgłosić się do najbliższej izby przyjęć lub lekarza rodzinnego. Konieczne badanie lekarskie i przeprowadzenia badania EKG.