Odczuwanie stresu przy codziennych obowiązkach

Witam serdecznie, mam 20 lat jestem dziewczyną. Mam problem gdy idę do jakiejkolwiek pracy stresuję się tak bardzo, drżą mi ręcę, nie potrafię się odezwać, nie wiem ci się ze mną dzieję.. potrzebuję pomocy.. chcę poszukać pracy, chcę pracować ale tak strasznie się boje. Zrezygnowałam już z bardzo dobrej płatnej pracy z powodu ego stresu odczuwania lęku. Proszę o pomoc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza