Odczuwanie ucisku na dolną szczękę

witam od jakiegoś czasu odczuwam bol, ucisk na dolną szczeke najbardziej na katy zuchwy wcześniej było jeszcze klucie w gardle zauwazylam ze jak nie pije kawy klucia nie ma wiec przestalam, zrobiłam usg szyi jest ok, tk glowy ok, badanie krwi ok, laryngolog nic nie widzi kazala pic wapno i smarować masia rozgrzewająca na kilka dni pomoglo ale teraz znowu to samo, nie zgrzytam zebami, nie zaciskam szczeki, stomatolog nic nie widzi. Co to może być , gdzie szukać przyczyny?

Powinna Pani zgłosić się na konsultację do lekarza dentysty zajmującego się diagnostyką zaburzeń stawów skroniowo - żuchwowych ( jeśli "ucisk" spowodowany jest SSŻ wdroży właściwe postępowanie ).
Dobrze wykonać RTG pantomograficzne - być może przyczyną są zęby mądrości.
Bez kolejnej wizyty u specjalisty się nie obejdzie.