Odczuwanie wahań ciśnienia atmosferycznego

Dlaczego bardzo odczuwam wahań ciśnienia atmosferycznego , mam wtedy zawroty głowy , bolą mnie stawy ,staję się nerwowy . Mam 64 lata ciśnienie często mi się waha 114 na 64 puls 62 i nagle wzrasta na 160 na 80 puls 80 a nawet 100 . Robiłem ekg i jet ok . Bardzo proszę o poradę . Pozdrawiam serdecznie .Kazimierz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny panie, proszę prowadzić dziennik pomiarów ciśnienia tętniczego i po kilku tygodniach wynik przedstawić lekarzowi prowadzącemu. Pozdrawiam.