Odczynowe powiększenie węzłów chłonnych

mam pytanie miałam odczynowe powięszenie węzłów chłonnych jednak węzeł się nie wchłonął i chirurg zadecydował o biopsji wycinkowej gdy otworzy stwierdził że jest to skrzep krwi i on nie wie co to może być zadał jedynie pytanie czy gdzieś się uderzyłem wszystkie badania typu morfologia ob. i crp wyszły ok. Nie zauważyłem również innych dolegliwości takich jak spadek wagi gorączka czy pocenie.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli w badaniu USG pojawiają się wątpliwości odnośnie charakteru węzłachłonnego to wskazane jest jego wycięcie i badanie histo-patologiczne.