Odczynowo powiększony węzeł chłonny

"W okolicy nadobojczykowej lewej węzeł chłonny o wym. 11,2x6mm z przerośniętą warstwą korową i szczelinowatą wnęką- wskazane badanie kontrolne za 3-4 tyg" Po badaniu kontrolnym : "W okolicy nadobojczykowej lewej widoczny odczynowo powiekszony wezel chłonny o wym.17x7mm." Jak to leczyć? Węzeł się powiekszył, czy to zły znak?? Robiłam OB, CRP, Badanie krwi- wszystko wyszło w normie. Mam jedynie hashimoto, czy możliwe, ze to od tego?? Innej przyczyny nie widze. Proszę o radę, co dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

roszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstęnym badaniu i przeanalizowaniu wszystkich wykonanych już badań bedzie możńa okreśłić odpowiednie dalsze postępowanie.