Oddalenie się od siebie w związku

Przez prace moj partner oddalil sie ode mnie. Klocilismy sie, nie bylo zblizen kompletne oddalenie sie od siebie wchodzil na chaty str pornograficzne itd. I po jakims czasie ja tez sie oddalilam zaczelam sie spotykaz lecz nadal tkwilam w zwiazku. 01/2015 byl przelomem powiedzielismy sobie wszystko I od tego czasu bylo dobrze. lecz znowu zaczal mnie oskrazac, mowi ze to ja wchodze na chat ze ma dowod a ja wiem ze takiej sytuacji nie bylo. Wmawia mi cos lecz nie pokrywa tego dowodem. Co mam robic

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Szanowna Pani, oboje dbacie o to, aby się do siebie zanadto nie zbliżyć. Taki dystans najwyraźniej jest Wam potrzebny, a każda próba zbliżenia kończy się wycofaniem jednego z Was. Pomocna w tym przypadku byłaby terapia par, która wymaga zgody obojga Państwa. Może Pani skorzystać również z psychoterapii indywidualnej. W pobliżu miejsca Pani zamieszkania mogą polecić zaufaną specjalistkę Urszulę Wojciechowską - Jaworską:

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej
Par i Rodzin
Słone k/Zielonej Góry, al. Brzozowa 3
tel. 068-3229028, +48 604 488 468

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej