Oddawanie krwi podczas diety

Witam. Chodzę aktualnie do dietetyczki, kaloryczność całego dnia wynosi około 1120kcal. Bardzo chciałabym oddac krew. Czy moge to zrobić w trakcie diety?

Witam Panią,

Jeżeli dieta jest pełnowartościowa i odżywia się Pani zdrowo a do tego jest dobre samopoczucie to oczywiście może Pani oddać krew. Niepokoi mnie jednak kaloryczność diety, którą Pani stosuje - jest bardzo niska. Pisze Pani iż jest po opieka dietetyka ale należałoby podyskutować na temat Pani zapotrzebowania energetycznego a ilości przyjmowanych kalorii.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk