Oddawanie moczu podczas stymulacji członka

Witam! Mam 21, podczas masturbacji, gdy stymuluję tylko żołędzia nie mogę się powstrzymać od oddania moczu, jeśli nie przestanę tego robić chwilę po tym jak zacznę. Gdy symuluję normalny stosunek - nie stymuluję tylko żołędzia, a wykonuję ruchy frykcyjne wszystko jest ok, dochodzi do normalnego orgazmu. Zastanawiam się, czy jest to normalny odruch, czy jest coś nie tak jak powinno. Z tego co pamiętam (dawno tego nie praktykowałem z obawy, że wytwarzam u siebie jakiś dziwne warunkowanie lub coś w tym stylu) - jeżeli kontynuuję choćby ruchy frykcyjne po orgazmie też wymusza to oddanie moczu.

Witam! Przedstawiony problem może być związany z nieprawidłowym odruchem warunkowym (nabytym). Być może doszło do wytworzenia takiego odczucia w trakcie dotychczasowego nawyku masturbacji. Inną przyczyną może być infekcja cewki moczowej, tym bardziej prawdopodobna jeśli zauważył Pan jakiekolwiek nieprawidłowości w trakcie oddawania moczu np. pieczenie, świąd, mętny mocz. Jakkolwiek przyczyna wydaje się mieć podłoże odruchowe to można rozważyć wykonanie badania ogólnego moczu celem wykluczenia infekcji. Proponuję zaprzestać utrwalać ten odruch poprzez zaprzestanie masturbacji lub zmianę techniki. Jeśli problem jest dla Pana przyczyną znacznego dyskomfortu to proponuję zgłosić się do seksuologa celem konsultacji. Pozdrawiam serdecznie!