Oddawanie papkowatych stolców

Witam, mam problem. Mianowicie codziennie rano oddaje stolec jednak od ok 5 miesięcy jest on papkowaty. Zrobilem badanie krwi i moczu (wszystko w porządku), USG jamy brzusznej (również wszystko ok), ostatnio ponowiłem badania na Amylaze 40 (25-125) AST 16 (5-34) ALT 19 (0-55) i bilirubina całk 18,6 (3,4-20,5) . Byłem u gastrologa który nie widzi problemu z moim stolcem oraz u drugie lekarza, który twierdzi, że czegoś nietoletuje. Czy może to być coś poważnego czy może stres? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Skoro wszystkie wyniki są prawidłowe trudno doszukiwać się choroby. Może to być spowodowane stresem lub rzeczywiście jest związane z nietolerancją konkretnego pokarmu. Proszę spróbować zwrócić uwagę, na to, co Pani je lub pije, może uda się zauważyć związek z konkretnym pokarmem.
Pozdrawiam