Oddawanie stolca co kilka dni u 4-miesięcznego dziecka

witam moja 4 miesieczna corka robi kupke na piaty lub szosty dzien karmie wylacznie piersia czy to jest dobrze.pedriatra powiedzial ze to normalne ale troche sie martwie bo zawsze ta kupka jest śmierdzaca co przy karmieniu piersia nie powinna, czy moga zaczac jej dawac jakies soki jablkowe czy starte jablko moze by czesciej robila.

Witam. Jeżeli dziecko nie prezentuje objawów w postaci rozdrażnienia, czy bólów brzucha nie ma powodów do niepokoju. Proszę dopajać ją dużą ilością zwykłej, przegotowanej wody. Można również zacząć wprowadzać niewielkie ilości startego jabłuszka.