Odebrałam wynik MR głowy

Witam. Odebrałam wynik MR głowy. Chciałabym się dowiedzieć co znaczy w istocie białej obu półkula mózgu, głównie okołokomorowo, ale również podkorowo oraz w obrębie ciała modzelowatego, konarow mózgu, srodmozgowia, mostu i rdzenia przedłużone go widoczne są liczne, różnej wielkości ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zal, i T2-zal Flair-brak szczegółowych danych klinicznych, mimo tego obraz zmian w pierwszej kolejności budzi podejrzenie ognisk demielinizacyjnych, nie można wykluczyć wspolistnienia przebytych zmian naczyniopochodnych-wskazana konsultacja neurologiczne i diagnostyka w kierunku SM. Proszę mi to wytłumaczyć.

Wyniki badań do interpretacji klinicznej Do pełnej konsultacji!
Namawiam na pełną konsultację neurologiczną. Konieczny wywiad, badanie, ocena czynników ryzyka, schorzeń współistniejących Wszystko ma znaczenie: waga, ciśnienie krwi, puls; ale i tryb życia, regularny sen, zdrowa dieta i aktywność fizyczna.
Istotną role odgrywa nastrój, Często nerwica objawia się „somatycznie" : bóle głowy, bóle brzucha, szybkie bicia serca czy zawroty głowy, apatia, zaburzenia pamięci i koncentracji, bezsenność . Anemia, niedoczynność tarczycy, inne zaburzenia endokrynologiczne , niedobory witamin z grupy B i D, także mogą dawać nietypowe objawy fizyczne i psychiczne, o czym warto pamiętać. Często główne objawy to: osłabienie, apatia, zaparcia, zmęczenie, senność; wypadanie włosów, sucha skóra, słabe paznokcie, zaburzenia pamięci; zmęczenie, drażliwość; bóle kostno-stawowe, mięśniowe ....
Pozdrawiam i zapraszam