Interpretacja wyniku sekcji zwłok wcześniaka

Odebrałam wyniki badań sekcji zwłok mojego synka, którego urodziłam w 34 tyg. ciąży. Wszystko jest po łacinie, proszę o przetłumaczenie. Do lekarza idę dopiero za tydzień. Foetus masculinus immaturus invivus natus. Maceratio gradus II. Suffusiones falci cerebri. Aspiratio luquoris amnionis ad pulmonum.

Lek. Marta Hat

Witam! Tłumaczenie rozpoznania: "Płód niedojrzały płci męskiej martwo urodzony. Maceracja stopnia II. Wybroczyny krwawe w obrębie sierpa mózgu. Aspiracja wód płodowych do płuc". Pozdrawiam serdecznie!