Odejście chłopaka a możliwe przyczyny

Witam. Mam problem bo po roku chłopak mnie zostawił (?) ale nie powiedział tego tylko napisał sms że nie przyjedzie "bo tak wyszło" i od tego czasu (czyli maja) się nie odzywa, nie odpisuje, telefonu nie odbiera. Zero kontaktu. Nie wiem co się stało bo jak był u mnie ostatni raz był normalny. Wiem że rodzinie powiedział że już do mnie nie jeździ. Im nic nie tłumaczył ale chyba powinien jakoś się przede mną wytłumaczyć? Jest mi ciężko i nie umiem sobie tego poukładać ani zrozumieć. Jak tak można?

Dobry wieczór, to rzeczywiście trudna sytuacja szczególnie że tam naprawdę jest Pani zawieszona w domysłach i trudno definitywnie zamknąć ten rozdział swojego życia. Jednakże ktoś, z kim Pani dzieliła rok w związku nie zdobył się na szczerość, odwagę etc na partnerską rozmowę z Panią, zwykle nie zasługuje na przechowywanie Go w pamięci tak długo. Wyczerpuje to Panią, zatapia w domysłach i podsyca żal, który w normalnych okolicznościach rozstania już powinien się dopalać. Być może skorzysta Pani ze wsparcia psychologa?? Zachęcam!

Dzień dobry.

Jak widać, chłopak nie czuje potrzeby, by wyjaśnić Pani przyczyny swojej decyzji, co nie świadczy dobrze o jego przyzwoitości - a skoro tak, wypadałoby raczej się cieszyć, że udało się Pani nie związać na stałe z osobą nieprzyzwoitą.

Pozdrawiam.