Odejście czopu śluzowego i bóle krzyżowe w 37 tygodniu ciąży

witam zaczol mi sie 37 tydzien ciazy czop odchodzi mi juz okoł3 tygodni po trochu mam bóle krzyzowe od kilku dni i lekie skurcze a od wczoraj mepa mi głowa i mam kołatanie serca

Milena Lubowicz

Gdyby skurcze były regularne proszę bezwzględnie udać się na położniczą izbę przyjęć szpitala. Mogą to być oznaki nadchodzącego porodu.
Pozdrawiam